Headlines
Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 13 Οκτωβρίου 2010
από τον Bavouras

Τα ονόματα του συνδυασμού του Γιώργου Καϊκη


Οι υποψήφιοι σύμβουλοι της «Λαϊκής Συσπείρωσης»

 Τα πρώτα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού
της «Λαϊκής Συσπείρωσης» του κ. Γ. Kαϊκη
Δόθηκαν χθες στη δημοσιότητα για τον Δήμο Τρικκαίων
Σε συνέντευξη τύπου κατά την οποία επισημάνθηκαν
 μεταξύ άλλων και οι προτεραιότητες  στις οποίες ο συνδυασμός θα  δώσει περισσότερη έμφαση και περιέγραψε
τις άθλιες συνθήκες στις οποίες έχουν περιέλθει
οι εργαζόμενοι και τα μικρομάγαζα των Τρικάλων οι


.
Οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι είναι οι εξής:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.Αγγελοπούλου Αλεξάνδρα - Αγρότισσα , μέλος της γραμματείας Τρικάλων της ΠΑΣΥ
2.Αντάρης Ηλίας - Οικοδόμος
3.Βαρδούλης Γεώργιος - Σπουδαστής Διοίκησης Επιχειρήσεων , στέλεχος της ΚΝΕ
4.Βαρσάνη Βιργινία - Οικιακά
5.Βασιλείου Ευγενία(Ευη) - Εργαζόμενη στη φαρμακοβιομηχανία, μέλος ΔΣ Συλλόγου Γυναικών Τρικάλων
6.Βάσσος Χρήστος - Τραπεζοϋπάλληλος στην Αγροτική
7.Γαλάνη Ελένη -Συνταξιούχος Νοσηλεύτρια
8.Γεραγόρης Νικόλαος - Λογιστής
9.Γεροκώστας Παναγιώτης -Επαγγελματίας(βιβλιοπώλης)
10.Γεροκώστας Θανάσης -Φαρμακοποιός, Πρόεδρος Φαρμακευτικού Συνεταιρισμού
11.Γεωργούλας Άρης - Επαγγελματίας (Ηλεκτρολόγος)
12.Γκότζιας Στέφανος -Συνταξιούχος , μέλος ΔΣ Πανελλήνιας Ένωσης γονέων &κηδεμόνων
 Μουσικών Σχολείων
13.Γκούτας Αθανάσιος -
14.Γρηγορίου Νικόλαος -Καθηγητής Γερμανικής γλώσσας, ιδιοκτήτης φροντιστηρίου
15. Zιάκας Ηλίας -Νομικός ,εργαζόμενος στην εφορία Καλαμπάκας
16.Ζυγογιάννης Κωνσταντίνος -Οδοντίατρος
17.Ζώης Λάμπρος - Φοιτητής Παντείου-πολιτικών επιστημών ,στέλεχος της ΚΝΕ
18Κανναβού Αικατερίνη - Διευθύντρια βρεφονηπιακού σταθμού Εργατικής Εστίας
19Καρτσιούκας Αθανάσιος - Επαγγελματίας
20Κατσαντώνης Κωνσταντίνος -Ιδιωτικός υπάλληλος
21.Κισκίνης Αδαμάντιος (Μάκης) -Επαγγελματίας (επιπλοποιός) ,μέλος ΔΣ Ομοσπονδίας ΕΒΕ Τρικάλων
22.Κόκαλης Στέφανος - Οικονομολόγος
23.Κολοβός Δημήτριος - Εργάτης
24.Κορδά Γεωργία - Φυσιοθεραπεύτρια ,εργαζόμενη στο Θεραπευτήριο Χρόνιων Παθήσεων
25.Κουτελίδα Άννα - Εκπαιδευτικός
26.Κύργια Δήμητρα - Ιδιωτικός υπάλληλος –άνεργη
27.Κωνσταντινίδου-Στάικου Ιωάννα - Επαγγελματίας
28.Κωστίκας Ανδρέας -Γεωπόνος
29.Λέγκα Μαρία Ελευθέριος -Μηχανολόγος Μηχανικός
30.Λιατίφης Γεώργιος - Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕ ,εργαζόμενος στη βιομηχανία γάλακτος
31.Μάγκας Βασίλειος -Εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
32.Μήτσιος Νικόλαος -Οδοντίατρος , πρόεδρος της Επιτροπής Ειρήνης Τρικάλων
33.Μπαμπανάρας Γεώργιος -Εκπαιδευτικός δευτεροβάθμιας επαίδευσης (Γεωλόγος)
34.Μυλωνά Αναστασία -Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής –Πρωταθλήτρια στίβου,Βαλκανιονίκης
35.Παπαγιάννης Αριστοτέλης - Συνταξιούχος ,μέλος ΔΣ συνταξιούχων ΙΚΑ Τρικάλων
36.Πετράκη Ειρήνη -Αρχιτέκτονας
37.Ρούντας Θεοφάνης -Οικοδόμος ,μέλος ΔΣ Συνδικάτου Οικοδόμων Τρικάλων
38.Σιδέρης Κωνσταντίνος - Ιδιωτικός υπάλληλος
39.Στάμος Γεώργιος - Αυτοκινητιστής
40.Τράντος Κωνσταντίνος -Πολιτικός Μηχανικός
41.Τσαντούλη Ειρήνη -Φοιτήτρια (Μαθηματικός )
42.Τσιάμης Αθανάσιος -Οικονομολόγος , μέλος γραμματείας Τρικάλων της ΠΑΣΕΒΕ
43.Τσιουτσιουβάλας Άγγελος - Πολιτικός Μηχανικός
44.Χαρίση Βάια - Ιδιωτικός υπάλληλος –άνεργη
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
1.Αναστασίου Ελευθερία-Κασμηρία
2 Γιαννουσίου Ευαγγελία
3 Δελληγιάννης Αλέξης
4 Δούκας Νικόλαος
5 Ευαγγελόπουλος Ευθύμιος
6 Κανταρτζή Βασιλική
7 Καρύδα Σταυρούλα
8 Κοτούμπας Σπυρίδων
9 Κοτρώνας Δημήτριος
10 Κουτσογιάννης Δημήτριος
11 Μπαράκου Δήμητρα
12 Παπαποστόλου Κωνσταντίνος
13 Στάμου Παρασκευή (Βούλα)
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Γκουλίτου Ευθυμία - Νοσηλεύτρια ,τέως Δημοτικός Σύμβουλος Παλιοκάστρου
Πατσιώρα Βαρβάρα – Φαρμακοποιός τέως Δημοτικός Σύμβουλος Παλιοκάστρου
Τάσιος Κωνσταντίνος - Συνταξιούχος , Δημοτικός Σύμβουλος Παλιοκάστρου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ:
ΑΡΔΑΝΙΟΥ:
Δρούγκα –Κολιού Μαρία
Καλέας Αλέκος
Παπαγεωργίου Μιχάλης
Πατσιώρας Γιώργος
ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ:
Αποστόλου Ευάγγελος
Βουτυρέα Μαρίνα
Ζιώγας Χρήστος
Παπαδημητρίου Νικόλαος
ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ:
Παραπαλιού-Παπά Δημητρούλα
Οικονόμου Νικόλαος
Τσιούτσιας Κων/νος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Γρηγορίου Στέφανος –Επαγγελματίας (Επιπλοποιός)
Τσιαούσης Βασίλειος - Αγρότης
Καής Ρέντζιος -Αγρότης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ:
ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ:
Βαϊου Θεόδωρος
Πρεκατές Βασίλειος
Τσιαντήλα Ελένη
ΜΙΚΡΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ:
Καρανίκας Θύμιος
Κατσίκας Νίκος
Κατσίκα Ντίνα
ΜΕΓΑΡΧΗΣ:
Τσιαούσης Γιάννης
ΡΟΓΓΙΑ-ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ:
Ζαχαράκης Δημήτρης
Ράγιας Γεώργιος
Τσιγάρας Γιάννης
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Γκάνιας Γεώργιος -Συνταξιούχος, Δημοτικός Σύμβουλος Παραληθαίων
Μεγαρχιώτης Αθανάσιος -Οικονομολόγος , Δημοτικός Σύμβουλος Παραληθαίων
Νάκος Κωνσταντίνος -Επαγγελματίας (περπτερούχος)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ:
ΡΑΞΑΣ-ΧΑΙΔΕΜΕΝΗΣ:
Ακρίβου Βάια (Βάνα)
Μπαμπατσιάς Θεόδωρος(Λάκης)
Τατσιόπουλος Ευθύμιος
ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ:
Λαρίσης Χρήστος
Νίκου Σωτηρία
ΠΛΑΤΑΝΟΥ:
Χασιώτης Μάκης
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΖΙΑΚΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Καμπλιώνης Ιωάννης -συνταξιούχος
Σουλιώτης Νικόλαος -επαγγελματίας
Γεραγόρης Κωνσταντίνος -συνταξιούχος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ:
ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ:
Κάντζιου Αγγέλα(Άντζυ)
Μπούκας Στέφανος
Ρίζος Γιάννης
Τσιτσιγιάννης Σωτήριος
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:
Μαντάς Ευθύμιος
Σκράπαρη Πόπη
Παπαναστασίου Γιάννης
ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ:
Ανδρικοπούλου Μαρία
Μόκκας Γιώργος
Μπιλιάλης Γιάννης
Τζερεμές Κωνσταντίνος
ΓΕΝΕΣΙΟΥ:
Ζάμπρας Απόστολος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ζησοπούλου –Τσιούκα Ευγενία-Οικιακά
Κωσταρέλλος Χρήστος -επαγγελματίας ,μέλος γραμματείας Τρικάλων της ΠΑΣΕΒΕ
Αναγνώστου Νικόλαος -
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΒΑΛΤΙΝΟΥ:
Μπαντόλιας Γεώργιος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Ανδρέου Στέφανος -Αγρότης
Βασιλείου Γεώργιος -Συνταξιούχος επαγγελματίας
Λιόντος Γεώργιος -Αγρότης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΛΟΓΓΟΥ:
Λιόντος Άρης
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
Λιάτος Αχιλλέας -Σπουδαστής, στέλεχος της ΚΝΕ
Ξάφος Σπυρίδων -Αγρότης
Χαντζής Σωτήριος -Συνταξιούχος της ΕΑΣ Τρικάλων
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
Καραλή –Ρεντζιά Κυριακή
Παπαγιάννης Βάιος
Τσιγκουρδάνος Στέργιος
Τσεκούρας Βασίλης
Χαχάμη Μαριλένα
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
Απάλα Μαρία
Μπαρτζιώκας Θανάσης

Τρικαλινά νέα
από Bavouras στις 11:19 π.μ.. Στην κατηγορία .

0 comments for "Τα ονόματα του συνδυασμού του Γιώργου Καϊκη"

Leave a reply

Ideesmag.gr

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΝΕΑ

Από το Blogger.

    Blog Archive

    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΩΡΑ